Trasa Zwolnionych z Teorii

Z radością informujemy, że w naszej szkole z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu V LO Zreanimowani odbyła się wyjątkowa prezentacja przygotowana przez Ambasadorkę programu Zwolnieni z Teorii! To niezwykła inicjatywa, która daje młodzieży możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez realizację autorskich projektów społecznych.

Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, jak krok po kroku zrealizować własny projekt, który może mieć realny wpływ na otaczający świat. Ambasadorka przedstawiła korzyści, jakie niesie udział w programie – zdobywanie praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania, współpracy w grupie oraz kreatywnego rozwiązywania problemów.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w tej inspirującej inicjatywie, która może być początkiem fascynującej drogi osobistego rozwoju oraz wspaniałą okazją do przyczynienia się do pozytywnych zmian w naszym otoczeniu.

Dziękujemy Ambasadorce za odwiedziny i podzielenie się cenną wiedzą. Mamy nadzieję, że wielu naszych uczniów dołączy do grona uczniów z całej Polski, realizujących projekty społeczne korzystając z wiedzy i pomocy nauczyciela Zwolnieni z Teorii - pani Danuty Wilczyńskiej i pokaże, że młodzież ma ogromną moc, by zmieniać świat!