Sukces Uczniów V LO na GIS Day 2023!

W miniony piątek, 17 listopada, uczniowie naszej szkoły brali udział w GIS Day 2023, zorganizowanym przez Wydział Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach tego wydarzenia uczestniczyliśmy w sesji plenarnej, sesji plakatowej oraz warsztatach. Warto podkreślić, że już po raz drugi z rzędu możemy być dumni z sukcesów naszej młodzieży. W sesji plakatowej zdobyliśmy cztery nagrody:

• Wyróżnienie oraz nagrodę sponsora imprezy zdobył plakat przygotowany przez uczennice z klasy 2E - Amelkę Łapszewicz i Nadię Kamińską.
  • Drugie miejsce ex aequo zajęli:
    • Konrad Kaliniewicz z klasy 1G z plakatem pt. "System informacji geograficznej (GIS)"
    • Julia Kornas (kl. 4F), Dominika Grabińska i Marta Nowicka (kl. 4G) z plakatem "Wykorzystanie GIS w codziennym życiu".

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!