Przedstawiciele V LO biorący udział w projekcie Robotic4HUMANS z wizytą w Portugalii

Ostatnie spotkanie komitetu zarządzającego międzynarodowym projektem Robotic4HUMANS, w którym od ponad 2 lat uczestniczą nauczyciele i uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego, było prawdziwym kamieniem milowym dla naszego projektu! Gromadząc się w malowniczo położonej Bradze w Portugalii, oceniliśmy nasze postępy i zaplanowaliśmy nadchodzące warsztaty. Ogromne podziękowania dla naszych gospodarzy Agrupamento de Escolas Carlos Amarante i CIM Cávado za przedstawienie nam piękna Bragi oraz swojej szkoły i biura. Przed nami ekscytujące wyzwania z zakresu robotyki i nie tylko. Naszym uczniom torujemy drogę  do pełnej wrażeń podróży do Portugalii już w lutym przyszłego roku!