Konkurs na logo projektu "UCZYMY SIĘ UCZYĆ NA NOWO" rozstrzygnięty!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz projekt "Uczymy się uczyć na nowo" posiada swoje logo!!! Komisja konkursowa w składzie: dyrektor Anna Struk, Joanna Kacprzak, Anna Michałowska-Reise, Agnieszka Achranowicz, Tomasz Rynkowski i Jolanta Wilga, wybrała spośród 75 prac konkursowych tą jedną jedyną. Od tej pory ten znak będzie widniał na wszystkich materiałach, które powstaną przy okazji realizacji projektu.

Miejsce pierwsze zajęła praca Julki Lib, uczennica kl. 2C i to ona będzie reprezentować projekt. Praca ta wyróżnia się kreatywnym podejściem do tematu, kompetentym ujęciem zarówno cech szkoły jak również projektu realizowanego w ramach europejskiego programu Erasmus+ oraz niezwykłą starannością.
Miejsce drugie przypadło pracy Marysi Weiduszat (ucz. kl. 2A), a trzecie Kubie Maślance (ucz. kl. 1C).
Wyróżnienia otrzymali również następujący uczniowie: Hania Kruk (1PG), Szymon Kasprzycki (1C), Martyna Wróbel (1C), Adam Jordan (3G), Maja Mazuchowska (3G).