IV Forum Młodzieży

4 października delegacja naszego Samorządu Uczniowskiego brała udział w IV Forum Młodzieży Warmii i Mazur. Jest to coroczne wydarzenie skierowane do młodzieży z regionu. Spotkanie miało na celu poznanie się i ntegrację, wymianę doświadczeń, wypracowanie wspólnych inicjatyw. Ważnym punktem było zaprezentowanie przez każdą grupę swojej działalności. My opisałyśmy wszystkie podejmowane przez nas inicjatywy na terenie szkoły oraz naszą współpracę ze środowiskiem lokalnym. Uczestniczyłyśmy również w warsztatach, w czasie których dowiedziałyśmy się skąd pozyskać środki finansowe na działalność samorządu; jak rozmawiać z dorosłymi; jak zachęcić innych do działania oraz jak pokonać trudności w organizacji i realizacji wspólnych inicjatyw.