Edukacja zdrowotna z Przychodnią Specjalistyczną

18 kwietnia odbyło się w naszej szkole spotkanie w ramach profilaktyki zdrowotnej dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego młodzieży we współpracy ze Specjalistyczną Przychodnią w Olsztynie. Główne tematy poruszane na spotkaniu to: prawidłowo zbilansowana dieta,  wady postawy i radzenie sobie z emocjami w warunkach zmieniającego się świata. Uczestnikami prelekcji byli uczniowie klas: 1H, 1F, 2B, 2D, 2F, 3A i 3F) nauczyciele biologii, Dyrektor V LO pani Anna Struk oraz Dyrektor Przychodni Specjalistycznej pani Beata Deka. Prelegentki Joanna Samczuk, Anna Hencka- Zyser oraz Anna Tall zainteresowały młodzież tematyką. Było mnóstwo pytań i ciekawych przykładów. Za owocne warsztaty serdecznie dziękujemy i planujemy już kolejne.

Koordynatorką działań z zakresu profilaktyki zdrowotnej w V LO jest nasza nauczycielka biologii i jednocześnie pedagog specjalny pani Monika Milewska.