Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej był wyjątkowo uroczysty. Świętowaliśmy 250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej oraz ślubowanie klas pierwszych!

Prowadzący Tymek i Wiktoria przedstawili historię utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Anna Struk podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienne zaangażowanie i sumienną pracę oraz wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym. Życzenia złożyli też przedstawiciele Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski wystawił krótkie przedstawienie mówiące o tym, że nauka nie ogranicza się do zdobywania wiedzy tylko na lekcjach, ale również poza nimi.

Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i zaprezentowali się w krótkich artystycznych wystąpieniach. Był taniec, śpiew i teatr. A przede wszystkim mnóstwo dużo dobrej zabawy! Nasza scena inspiruje do odkrywania artystycznych talentów, nie inaczej było tym razem. Czekamy na więcej, bo szkoła to też odkrywanie siebie.

Film: Radosław Batożyński

Fotorelację przygotowała Amelia Złotkowska z kl. 2A