Rekrutacja do klas 1 - lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do V LO

Zapraszamy do zapoznania się z listami kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w procesie rekrutacji elektronicznej zamieszczonymi poniżej.

 

 

 

Lista przyjętych
klasa: 1A [[O] pol-hist-ang (ang-niem*, fra*, hisz*, wlo*)]
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy 

Nazwisko, Imię

Błocka, Iwa

Chludzińska, Wiktoria

Czernik, Olaf

Dittrich, Krystian

Dubowska, Wiktoria

Grynkiewicz, Adrianna Zuzanna

Jaskólska, Amelia Małgorzata

Kądziela, Natalia

Kryczka, Maksymilian

Macińska, Maja

Mariak, Mateusz

Olender, Magdalena Wiktoria

Osmańska, Anna

Ostrowska, Kinga

Sabal, Mateusz

Sitkowska, Aleksandra

Sosińska, Weronika

Szczepańska, Agata

Vikulina, Viktoriia

Wilan, Jakub

Wyczyńska, Iga

Zając, Oliwia

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 111.2

 

Lista przyjętych
klasa: 1B [[O] biol-chem-ang (ang-niem*, fra*, hisz*, wlo*)]
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy

Nazwisko, Imię

Bartczak, Kinga

Brzostek, Weronika

Chudzik, Natalia

Daniluk, Igor

Derbich, Michalina Amelia

Dudaniec, Maria Magdalena

Frąckiewicz, Monika

Gołębiewski, Patryk

Gorzkowska, Iga

Gumińska, Zuzanna

Ignaczewski, Kajetan

Kardaś, Marcelina

Kozubek, Kamila

Krauze, Julia

Kubrak, Jakub

Mierzejek, Oliwia

Nadolna, Kaja

Pietrukaniec, Iga

Rapant, Nikola

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 129.85

 

Lista przyjętych
klasa: 1C [[O] mat-fiz-ang (ang-niem*, fra*, hisz*, wlo*)]
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy 

Nazwisko, Imię

Duda, Aleksandra

Dylewicz, Beniamin

Gajdamowicz, Julia

Kiezik, Filip

Kmieć, Oskar, Adam

Kutnik, Karol

Liber, Ksawery

Lipka, Aleksander

Markowicz, Stanisław

Mierzejek, Wiktor

Mitros, Andrzej

Murawski, Krzysztof

Niesiobędzki, Franciszek

Nowicka, Marta

Piórkowski, Błażej

Radomski, Antoni

Spirydowicz, Maciej

Święcka, Julia

Ważny, Bartosz

Wronkowski, Łukasz

Wróblewska, Nina

Zimowski, Wiktor

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 102.6

 

Lista przyjętych
klasa: 1D [[O] pol-biol-ang (ang-niem*, fra*, hisz*, wlo*)]
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy 

Nazwisko, Imię

Brzozowski, Karol

Bułanowska, Małgorzata

Cecot, Maja

Chaszczownik, Michał

Cichowska, Małgorzata

Cudnik, Hanna

Dycha, Julia

Jabłońska Jastrzębska, Zuzanna

Jankowska, Maja

Kocik, Aleksandra

Korzec, Oliwia

Krztoń, Jakub

Kucner, Karina

Łaska, Maria

Maksimiuk, Małgorzata

Meller, Joanna

Mentryka, Gabriela

Moszczyński, Dawid

Mróz, Daniel

Pajdak, Mateusz

Pałasz, Zofia

Romanek, Michał

Sobolewski, Maciej

Szczepańska, Maja

Ziółkowska, Nikola

Żuchowska, Wiktoria

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 125.2

 

Lista przyjętych
klasa: 1E [[O] geogr-wos-ang (ang-niem*, fra*, hisz*, wlo*)]
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy

Nazwisko, Imię

Babalski, Jakub Daniel

Fajdek, Zofia

Gero, Gabriela Anna

Gołębiewski, Adrian

Grudnowski, Kajetan

Jurczak, Oliwia

Kamiński, Mateusz

Kobojek, Natalia

Koleśnik, Kacper

Krotoszyńska, Zuzanna

Kurkowski, Dawid

Latanowicz, Mateusz

Lipiński, Krzysztof Jakub

Lipka, Karol

Lubiejewski, Michał

Nieciecki, Jakub

Ornatowski, Patryk

Pelak, Izabela

Pietkun, Karol

Puciłowski, Franciszek

Sobczak, Helena

Stryjewski, Dawid

Trembicki, Mikołaj

Wołoszyn, Mateusz

Woźniak, Sara

Zbień, Mikołaj 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 111.85

   

Lista przyjętych
klasa: 1F [[O] biol-chem-ang (ang-niem*, fra*, hisz*, wlo*)]
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy

Nazwisko, Imię

Brach, Julia

Czajka, Marta

Dominik, Dariusz Andrzej

Gajewska, Alicja

Hołdakowska, Urszula

Kacprzycki, Tymoteusz

Kaczmarczyk, Julia

Kalinowski, Błażej

Kołakowska, Zuzanna

Konrad, Klaudia

Kornas, Julia

Lewalska, Agata

Matusiak, Nikola

Mochol, Cyprian

Pastuła, Kamila

Przyłęcka, Maja

Rokosz, Amelia

Skorupa, Oliwia

Smoluch, Oliwia

Sulowska, Zuzanna

Szymanowski, Karol

Żukowski, Paweł

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 102.45

 

Lista przyjętych
klasa: 1G [[O] mat-geogr-ang (ang-niem*, fra*, hisz* , wlo*)]
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy

Nazwisko, Imię

Augustyniak, Maria

Baczewski, Filip

Basiak, Hubert

Bułło, Agata

Dec, Bartosz

Gierach, Angelika

Gosk, Adam

Grabińska, Dominika

Jankowski, Dawid

Miecznik, Kajetan

Rudnicka, Gabriela

Rydwański, Adam

Turkowska, Dominika

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 124.05

 

Lista kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 102.45

Liczba wolnych miejsc: 60

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamczak

Kuba

nieprzyjęty

Anaszewicz

Amelia

nieprzyjęty

Archacka

Aniela

nieprzyjęty

Artych

Julia

nieprzyjęty

Auksztulewicz

Amelia

nieprzyjęty

Bagan

Jakub

nieprzyjęty

Bagiński

Karol

nieprzyjęty

Bakalarska

Nikola Martyna

nieprzyjęty

Bakiewicz

Julia

nieprzyjęty

Bałdyga

Julia

nieprzyjęty

Banasiak

Oliwia

nieprzyjęty

Banasiuk

Mikołaj

nieprzyjęty

Baniel

Patrycja

nieprzyjęty

Baranowska

Wiktoria

nieprzyjęty

Bartkowicz

Szymon

nieprzyjęty

Bartołd

Zuzanna

nieprzyjęty

Bartosiak

Karolina

nieprzyjęty

Bartycha

Wiktoria

nieprzyjęty

Bergmańska

Klaudia

nieprzyjęty

Białek

Jakub

nieprzyjęty

Białkowski

Dawid

nieprzyjęty

Białous

Klaudia

nieprzyjęty

Bieciuk

Kacper

nieprzyjęty

Biedrzycki

Kosma

nieprzyjęty

Bielan

Artur

nieprzyjęty

Bielasta

Zuzanna

nieprzyjęty

Bielska

Magdalena

nieprzyjęty

Bieniek

Bartłomiej

nieprzyjęty

Bieńkowska

Alicja

nieprzyjęty

Bieńkowska

Martyna

nieprzyjęty

Bitowt

Oliwia

nieprzyjęty

Bludau

Wiktoria

nieprzyjęty

Błażewicz

Hubert

nieprzyjęty

Błażewicz

Maria

nieprzyjęty

Bobel

Gabriela Aleksandra

nieprzyjęty

Bobojć

Karol

nieprzyjęty

Bogdziewicz

Zuzanna

nieprzyjęty

Bojarski

Bartosz

nieprzyjęty

Borko

Amelia

nieprzyjęty

Borkowski

Wojciech

nieprzyjęty

Bruliński

Paweł

nieprzyjęty

Buczyński

Tymoteusz

nieprzyjęty

Bukowska

Oliwia

nieprzyjęty

Bukwaś

Natalia

nieprzyjęty

Bułkowski

Konrad

nieprzyjęty

BUŃKO

KACPER

nieprzyjęty

Burczyńska

Natalia

nieprzyjęty

Butkiewicz

Adrian

nieprzyjęty

Chmielewski

Bartosz

nieprzyjęty

CHOJECKI

WOJCIECH

nieprzyjęty

Chojnacka

Oliwia

nieprzyjęty

Chwesiuk

Kinga

nieprzyjęty

Chycińska

Zuzanna

nieprzyjęty

Cieszyński

Kacper Marian

nieprzyjęty

Ciuchta

Mateusz

nieprzyjęty

Cupiał

Amelia

nieprzyjęty

Cupiał

Jakub

nieprzyjęty

Czaboryk

Aleksadnra

nieprzyjęty

Czarnecka

Oliwia Magdalena

nieprzyjęty

Czerniawski

Dominik

nieprzyjęty

Czerniewicz

Zuzanna

nieprzyjęty

Danelski

Bartosz

nieprzyjęty

Dawid

Miłosz

nieprzyjęty

Dąbkowska

Paulina

nieprzyjęty

Dąbrowska

Weronika

nieprzyjęty

Deptuła

Franciszek

nieprzyjęty

Deptuła

Julia

nieprzyjęty

Dębowski

Piotr

nieprzyjęty

Diaków

Paweł

nieprzyjęty

Długoń

Igor

nieprzyjęty

Dobruchowska

Małgorzata

nieprzyjęty

Dobrzański

Kamil

nieprzyjęty

Dolińska

Julia

nieprzyjęty

Drozdowska

Hanna

nieprzyjęty

Duch

Klaudia

nieprzyjęty

Dudzińska

Dominika

nieprzyjęty

Dziemidowicz

Jan

nieprzyjęty

Dziemidowicz

Antoni Michał

nieprzyjęty

Dzięgała

Natalia

nieprzyjęty

Eljasiak

Magdalena

nieprzyjęty

Faryn

Alicja

nieprzyjęty

Fidurski

Krystian

nieprzyjęty

Fijałkowski

Wojciech Maciej

nieprzyjęty

Flatres

Sofia

nieprzyjęty

Fokczyński

Mikołaj Radosław

nieprzyjęty

Folga

Igor

nieprzyjęty

Frączek

Patrycja

nieprzyjęty

Fronczak

Jakub Aleksander

nieprzyjęty

Gadomska

Weronika

nieprzyjęty

Gajewska

Aleksandra

nieprzyjęty

Gajewski

Mateusz

nieprzyjęty

Gapińska

Aleksandra

nieprzyjęty

Gawroński

Adrian

nieprzyjęty

Gąska

Natalia

nieprzyjęty

Gębicka

Alicja

nieprzyjęty

Giska

Lena

nieprzyjęty

Gol

Weronika

nieprzyjęty

Golonka

Julia

nieprzyjęty

Gołębiewska

Amelia

nieprzyjęty

Górczyńska

Alicja

nieprzyjęty

Górska

Julia

nieprzyjęty

Graczyk

Katarzyna

nieprzyjęty

Grala

Maciej

nieprzyjęty

Gralczyk

Łukasz

nieprzyjęty

Grącka

Ewelina

nieprzyjęty

Grygiencza

Maja

nieprzyjęty

Grzegorczyk

Julia

nieprzyjęty

Grzegorczyk

Kamil

nieprzyjęty

Gulski

Paweł

nieprzyjęty

Gumowska

Joanna

nieprzyjęty

Hajduk

Małgorzata

nieprzyjęty

Hałacz

Dawid

nieprzyjęty

Hanas

Roksana

nieprzyjęty

Harnisz

Agata

nieprzyjęty

Iwaszko

Kinga

nieprzyjęty

Jakubowska

Oliwia

nieprzyjęty

Jakuszczonek

Emilia

nieprzyjęty

Janicki

Patryk

nieprzyjęty

Jankowska

Martyna

nieprzyjęty

Jaroszewski

Tymoteusz

nieprzyjęty

Jarzębowska

Amelia

nieprzyjęty

Jasiecka

Dominika

nieprzyjęty

Jasiński

Kuba

nieprzyjęty

Jaworski

Jakub

nieprzyjęty

Jędrzejewski

Mateusz

nieprzyjęty

Jońca

Zuzanna

nieprzyjęty

Jośko

Aleksandra

nieprzyjęty

Kaca

Olaf

nieprzyjęty

Kacprzak

Paulina

nieprzyjęty

Kacprzycki

Patryk

nieprzyjęty

Kaczmarczyk

Dominik Stanisław

nieprzyjęty

Kaczmarczyk

Kinga

nieprzyjęty

Kałędek

Patrycja Wiktoria

nieprzyjęty

Kamiński

Aleksander

nieprzyjęty

Kanownik

Bartosz

nieprzyjęty

Kapuścińska

Sandra

nieprzyjęty

Kargol

Aleksander

nieprzyjęty

Kargol

Dawid

nieprzyjęty

Karnak

Piotr

nieprzyjęty

Katarzyński

Bartosz

nieprzyjęty

Kawecka

Julia Sylwia

nieprzyjęty

Kaziniec

Amelia

nieprzyjęty

Każarnowicz

Piotr Jan

nieprzyjęty

Keller

Adrian

nieprzyjęty

Kempisty

Anna Irena

nieprzyjęty

Kęsik

Karol

nieprzyjęty

Kieć

Oskar

nieprzyjęty

Kiełbowski

Oliwier

nieprzyjęty

Kisiel

Oliwier

nieprzyjęty

Kiszkurno

Natasza

nieprzyjęty

Kitkowski

Kajetan

nieprzyjęty

Klewiado

Agata

nieprzyjęty

Klicka

Julia

nieprzyjęty

Klisz

Joanna

nieprzyjęty

Kluziak

Natalia

nieprzyjęty

Kłoskowska

Aleksandra

nieprzyjęty

KŁUJSZO

JAKUB

nieprzyjęty

Kłyszewska

Nadia

nieprzyjęty

Knap

Stanisław Jan

nieprzyjęty

Kochanowski

Dominik Oliwier

nieprzyjęty

Kokoszko

Ignacy

nieprzyjęty

Koleśnik

Filip

nieprzyjęty

Konopka

Maksymilian

nieprzyjęty

kopeć

Amelia

nieprzyjęty

Kopeć

Maria

nieprzyjęty

Korczakowska

Oliwia

nieprzyjęty

Korzeniewska

Oliwia

nieprzyjęty

Kossak

Aleksandra

nieprzyjęty

Koszałka

Maciej

nieprzyjęty

Kościelna

Joanna

nieprzyjęty

Koterwas

Dominika

nieprzyjęty

Kowalewicz

Aleksandra Maria

nieprzyjęty

Kozak

Anna

nieprzyjęty

Kozera

Kamila

nieprzyjęty

Kozicka

Gabriela

nieprzyjęty

Kozłowski

Jakub

nieprzyjęty

Kozłowski

Stanisław

nieprzyjęty

KRAJEWSKA

MONIKA

nieprzyjęty

Krauz

Krystian

nieprzyjęty

Krupińska

Weronika

nieprzyjęty

Kryczka

Natalia

nieprzyjęty

Krysiak

Amelia

nieprzyjęty

Kubiak

Jakub

nieprzyjęty

Kubiak

Karina Karolina

nieprzyjęty

Kubicki

Karol

nieprzyjęty

Kucińska

Julia

nieprzyjęty

Kuciński

Szymon

nieprzyjęty

Kuczyńska

Katarzyna

nieprzyjęty

Kudła

Tomasz

nieprzyjęty

Kułakowska

Dominika

nieprzyjęty

Kurowska

Paulina

nieprzyjęty

Kwella

Inga Maria

nieprzyjęty

Lasota

Jakub

nieprzyjęty

Ledzion

Marcel

nieprzyjęty

Lejman

Martyna

nieprzyjęty

Len

Aleksandra

nieprzyjęty

Leszczyńska

Lena Antonina

nieprzyjęty

Leszek

Zuzanna

nieprzyjęty

Leśniewska

Karolina

nieprzyjęty

Lis

Amelia

nieprzyjęty

Litwinionek

Lena

nieprzyjęty

Luszowska

Laura

nieprzyjęty

Lux

Sylwia

nieprzyjęty

Łabęcka

Aleksandra

nieprzyjęty

Łachacz

Kinga

nieprzyjęty

Łata

Kinga

nieprzyjęty

Łęczkowska

Julia

nieprzyjęty

Łoś

Wiktoria

nieprzyjęty

Łyżwa

Aleksander

nieprzyjęty

Maciejewska

Patrycja

nieprzyjęty

Madejski

Tomasz

nieprzyjęty

Makowiecka

Oliwia

nieprzyjęty

Makowska

Laura

nieprzyjęty

Maleszewska

Aleksandra

nieprzyjęty

Malinowska

Kamila

nieprzyjęty

Maliszewska

Wiktoria

nieprzyjęty

Marciniak

Piotr Mikołaj

nieprzyjęty

Marciniuk

Wiktoria

nieprzyjęty

Markiewicz

Karina

nieprzyjęty

Markowski

Stefan

nieprzyjęty

Martyka

Tymon

nieprzyjęty

Maruszczak

Szymon

nieprzyjęty

Maruszewska

Aleksandra Maria

nieprzyjęty

Maruszewska

Maja

nieprzyjęty

Mastylak

Milena

nieprzyjęty

Maślanka

Łukasz

nieprzyjęty

Matracka

Paulina

nieprzyjęty

Matusiak

Julia

nieprzyjęty

Matys

Amelia

nieprzyjęty

Matys

Remigiusz

nieprzyjęty

Mazur

Kacper

nieprzyjęty

Mazurek

Zofia

nieprzyjęty

Michalczyk

Joanna

nieprzyjęty

Michniewicz

Aleksander

nieprzyjęty

Mieszczankin

Michał

nieprzyjęty

Milankiewicz

Mikołaj

nieprzyjęty

Miłośnicka

Adriana

nieprzyjęty

Mirosław

Maja Małgorzata

nieprzyjęty

Misiurek

Laura

nieprzyjęty

Miszkiewicz

Anna

nieprzyjęty

Młot

Julia

nieprzyjęty

Młyńska

Oliwia Julia

nieprzyjęty

Mochowska

Amelia Bożena

nieprzyjęty

Modrzejewska

Natalia

nieprzyjęty

Mojsiewicz

Dominik

nieprzyjęty

Morze

Mikołaj Maciej

nieprzyjęty

Naguszewska

Izabela

nieprzyjęty

Narkowicz

Oliwia

nieprzyjęty

Narkun

Weronika

nieprzyjęty

Ndiaye

Aisha

nieprzyjęty

Niedziela

Patrycja

nieprzyjęty

Niedźwiecka

Oliwia

nieprzyjęty

Niewęgłowski

Arkadiusz Ditmar

nieprzyjęty

Nowacka

Emilia

nieprzyjęty

Nowak

Jakub

nieprzyjęty

Nowakowski

Mikołaj

nieprzyjęty

Nowinska

Wiktoria

nieprzyjęty

Nowocin

Paula

nieprzyjęty

Nykiel

Maja

nieprzyjęty

Obałek

Joanna

nieprzyjęty

Odziemczyk

Oliwia

nieprzyjęty

Olbromski

Adam

nieprzyjęty

Olszewski

Damian

nieprzyjęty

Olszewski

Maciej

nieprzyjęty

Opala

Filip

nieprzyjęty

Oskierko

Miłosz

nieprzyjęty

Pasturczak

Oliwia

nieprzyjęty

Paszkowska

Magdalena

nieprzyjęty

Pawluczuk

Aleksandra

nieprzyjęty

Pawłowska

Kinga

nieprzyjęty

Pełka

Weronika Aleksandra

nieprzyjęty

Petliński

Filip

nieprzyjęty

Pieczarka

Michał

nieprzyjęty

Piekarska

Julia

nieprzyjęty

Piekarz

Przemysław

nieprzyjęty

Pietnoczka

Oksana

nieprzyjęty

Pijanowski

Maciej

nieprzyjęty

Pijanowski

Mateusz

nieprzyjęty

Pikielska

Larysa

nieprzyjęty

Piotrowski

Julian

nieprzyjęty

Plona

Ksawier

nieprzyjęty

Podsiad

Andrzej

nieprzyjęty

Podsiadłowicz

Magdalena, Ewa

nieprzyjęty

Polański

Jakub Jarosław

nieprzyjęty

Połucha

Milena

nieprzyjęty

Popiołek

Kacper Paweł

nieprzyjęty

Prątnicka

Adrianna

nieprzyjęty

Prus

Kamila

nieprzyjęty

Przepióra

Oksana

nieprzyjęty

Psujek

Magdalena

nieprzyjęty

Pudelska

Zuzanna

nieprzyjęty

Rachubka

Kacper

nieprzyjęty

Ratyński

Maciej

nieprzyjęty

Reisenberg

Szymon

nieprzyjęty

Rodzeńska

Oliwia

nieprzyjęty

Rogalski

Paweł

nieprzyjęty

Rogowska

Natalia

nieprzyjęty

Rogulski

Mateusz

nieprzyjęty

Rojek

Julia

nieprzyjęty

Rojek

Nikola

nieprzyjęty

Rolnik

Bartłomiej Andrzej

nieprzyjęty

Romanowicz

Julia

nieprzyjęty

Romanowski

Marek

nieprzyjęty

Rosół

Jakub

nieprzyjęty

Rostek

Filip

nieprzyjęty

Rucińska

Magdalena

nieprzyjęty

Rucińska

Leokadia

nieprzyjęty

Ruda

Patrycja

nieprzyjęty

Rumiński

Konrad

nieprzyjęty

Rutkowska

Aleksandra

nieprzyjęty

Rybak

Weronika

nieprzyjęty

Rychlica

Kacper

nieprzyjęty

Rzeźnik

Patryk

nieprzyjęty

Saba

Michał

nieprzyjęty

Sadłowska

Zoja

nieprzyjęty

Sadowska

Zuzanna

nieprzyjęty

Sankowska

Anna

nieprzyjęty

Sarnecka

Weronika

nieprzyjęty

Sawczak

Mikołaj

nieprzyjęty

Schmidt

Olga

nieprzyjęty

Serafińska

Karolina

nieprzyjęty

Seroczynski

Krzysztof

nieprzyjęty

Siembida

Magda

nieprzyjęty

Siemianowski

Mikołaj

nieprzyjęty

Sikora

Jan

nieprzyjęty

Sikora

Weronika

nieprzyjęty

Skiba

Adam

nieprzyjęty

Skiba

Paweł

nieprzyjęty

Skoratko

Amelia

nieprzyjęty

Skowronek

Michał Waldemar

nieprzyjęty

Skrzydlak

Marta Wiktoria

nieprzyjęty

Słodownik

Michał

nieprzyjęty

Sobolewska

Anita

nieprzyjęty

Soliwoda

Rozalia Marianna

nieprzyjęty

Sosnowska

Oliwia

nieprzyjęty

Sporzyńska

Nikola

nieprzyjęty

Stemplińska

Wiktoria

nieprzyjęty

Stepanik

Aleksandra

nieprzyjęty

Stępkowska

Aleksandra

nieprzyjęty

Stripling

Oliwia

nieprzyjęty

Strzelec

Filip

nieprzyjęty

Stypułkowski

Filip

nieprzyjęty

Stypułkowski

Szymon

nieprzyjęty

Suchecka

Natalia

nieprzyjęty

Suchenek

Maja

nieprzyjęty

Suszek

Alina

nieprzyjęty

Sycik

Bartosz

nieprzyjęty

Szablewski

Jan

nieprzyjęty

Szałkowski

Jakub

nieprzyjęty

Szałkowski

Michał

nieprzyjęty

Szanter

Aleksander

nieprzyjęty

Szczepanek

Emilia

nieprzyjęty

Szczepańska

Wiktoria

nieprzyjęty

Szczepański

Piotr

nieprzyjęty

Szeląg

Oktawian

nieprzyjęty

Szemplińska

Blanka

nieprzyjęty

Szewczyk

Julia

nieprzyjęty

Szostek

Hanna Martyna

nieprzyjęty

Sztabiński

Igor

nieprzyjęty

Szul

Jakub

nieprzyjęty

Szwarc

Szymon

nieprzyjęty

Szwedo

Radosław

nieprzyjęty

Szwonder

Martyna

nieprzyjęty

Szymaniak

Natalia

nieprzyjęty

Szymianiec

Konrad

nieprzyjęty

Szyszko

Maja

nieprzyjęty

Świątek

Aleksander

nieprzyjęty

Świtaj

Amelia

nieprzyjęty

Taranowska

Karolina

nieprzyjęty

Tomczak

Aleksandra

nieprzyjęty

Tosińska

Anna

nieprzyjęty

Trętowski

Michał

nieprzyjęty

Tuszewicka

Nadia

nieprzyjęty

Tyburska

Paulina

nieprzyjęty

Tyszkiewicz

Remigiusz

nieprzyjęty

UNRUH

JULIA

nieprzyjęty

Uranowska

Marta

nieprzyjęty

Urbańska

Aleksandra

nieprzyjęty

Waćkowska

Natalia

nieprzyjęty

Walczak

Hubert

nieprzyjęty

Walczak

Oliwia

nieprzyjęty

Walko

Szymon

nieprzyjęty

Wanowicz

Dominika

nieprzyjęty

Wasiucionek

Zuzanna Karolina

nieprzyjęty

Waśkowski

Jakub

nieprzyjęty

Waśniewski

Jakub

nieprzyjęty

Wawrocka

Natalia

nieprzyjęty

Wawrowska

Magdalena

nieprzyjęty

Wawrzyniak

Agata

nieprzyjęty

Wąsowska

Patrycja Amelia

nieprzyjęty

Wdowiak

Filip

nieprzyjęty

Wengler

Ryszard

nieprzyjęty

Werbowska

Martyna

nieprzyjęty

Węgrzyn

Monika

nieprzyjęty

Wieczorek

Kacper

nieprzyjęty

Wielecka

Katarzyna

nieprzyjęty

Więczkowska

Wiktoria

nieprzyjęty

Wiłuń

Amelia

nieprzyjęty

Wiśniewska

Oliwia

nieprzyjęty

Wiśniewska

Zofia

nieprzyjęty

Wiśniewska

Zuzanna

nieprzyjęty

Wiśniewski

Hubert

nieprzyjęty

Wiśniewski

Kacper

nieprzyjęty

Wiśniewski

Tymon

nieprzyjęty

Witkowski

Franciszek

nieprzyjęty

Wojtanka

Kinga

nieprzyjęty

Wojtyniak

Wiktoria

nieprzyjęty

Woźniak

Alicja

nieprzyjęty

Wójcik

Wiktoria

nieprzyjęty

Wróblewska

Agata

nieprzyjęty

Wróblewski

Kazimierz

nieprzyjęty

Wysocki

Andrzej

nieprzyjęty

Wysok

Hubert Mirosław

nieprzyjęty

Wyszyński

Antoni

nieprzyjęty

Zagrobelna

Natalia

nieprzyjęty

Zając

Weronika

nieprzyjęty

Zajma

Wiktoria

nieprzyjęty

Zakrzewski

Michał

nieprzyjęty

Załęska

Anastazja Anna

nieprzyjęty

Zawadzka

Natalia

nieprzyjęty

Zawadzka

Paulina

nieprzyjęty

Zawistowski

Paweł

nieprzyjęty

Zawojek

Hubert

nieprzyjęty

Zebzda

Aleksandra

nieprzyjęty

Zielińska

Emilia

nieprzyjęty

Zielińska

Maja

nieprzyjęty

Zielińska

Zuzanna

nieprzyjęty

Zienkiewicz

Magdalena

nieprzyjęty

Złotkowski

Maciej

nieprzyjęty

Zollondz

Wiktoria

nieprzyjęty

Zwierzyński

Arkadiusz

nieprzyjęty

Zygnerska

Marta

nieprzyjęty

Zyser

Kinga

nieprzyjęty

Zysk

Bartosz

nieprzyjęty

Żochowska

Karolina

nieprzyjęty

Żuber

Alicja

nieprzyjęty

Żukowska

Martyna

nieprzyjęty

Żukowski

Dawid

nieprzyjęty

Żurawlew

Olga

nieprzyjęty

Żuromska

Amelia

nieprzyjęty

Żywiec

Maja

nieprzyjęty