III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły

W środę 30 marca odbył się III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły. Wzięło w nim udział 35 uczestników z 14 klas. Celem imprezy jest popularyzacja gry w szachy wśród młodzieży V Liceum Ogólnokształcącego im. Wspólnej Europy. I miejsce w turnieju wywalczył Adam Starczewski z klasy Ic, II miejsce zajął Bartosz Buczyłko z klasy III f, III miejsce zdobył Krzysztof Czyrko z klasy III pb, IV miejsce było udziałem Mateusza Trawińskiego z klasy IIIpr a V miejsce - Łukasza Wronkowskiego z klasy IIc. Zawody sędziował były Prezes Warmińsko - Mazurskiego Związku Szachowego pan Mirosław Orłowski. W organizacji imprezy pomagał też pan Jerzy Daliga - były Prezes Warmińsko - Mazurskiego Związku Szachowego. Organizatorami trzeciej już edycji Turnieju Szachowego w naszej szkole byli: Ewa Radziszewska i Krzysztof Rutkowski. Najlepszym graczom Turnieju gratulujemy uzyskanych miejsc i nagród a pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział w Turnieju. Mamy nadzieję, że kolejna, czwarta edycja, za rok, będzie cieszyła się nie mniejszym powodzeniem od tegorocznej. Warto w tym miejscu raz jeszcze powtórzyć, że Szachowe Mistrzostwo Szkoły wywalczył Adam Starczewski z klasy Ic.