Akcja "Ciacho za 1 złoty" zakończona sukcesem!!!

W ramach akcji „Ciacho za 1 zł”, 1 marca zawieźliśmy dary do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Ostródzie. Za zebrane pieniądze kupiliśmy specjalistyczne karmy weterynaryjne dla chorych zwierząt, również uzbieraliśmy dużo karmy bytowej. Serdecznie dziękujemy Wam za wstawanie o 4 rano i pieczenie ciast, rodzicom za pomoc w przygotowywaniu wypieków i właścicielom sklepu zoologicznego „Zwierzyniec”, którzy nas wspierali i na terenie placówki zbierali karmę specjalistyczną na rzecz naszej szkoły, wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom administracyjnym za udział w akcji. Wszyscy ze smakiem zajadaliśmy się ciachami. Kolejna akcja "Ciacho za pomoc bezdomnym zwierzętom" w przyszłym roku szkolnym.

Jesteście Wspaniali!!!